اخبار

1396/03/04
مرکز بنیاد همایش به عنوان PARTNER این مجموعه درایران امکان صدور این گواهی نامه بین المللی معتبر را که داری هولوگرام و کد احراز اصلات از وب سایت اصلی http://equalassurance.comمی باشدفراهم کرده است کلیه شرکت کنندگان ، مدیران و اساتید و دانشجویان علاقه مندان می توانند از طریق سایت همایش در قسمت سامانه کاربران وخدمات این گواهی را انتخاب نمایند هزینه صدور این گواهی با تخفیف ویژه اعلام شده است. لازم به ذکر است کلیه عوامل اجرایی و دست اندرکاران وکمیته علمی این همایش درخواست صدور این گواهی نامه بین المللی را برای خود داده اند و این نشان از معتبر بودن این گواهی بین المللی است. پژوهشگرانی هم که در این همایش مقاله ندارند و یا نویسندگان دوم وسوم وبه بعد هستند میتوانند با ایجاد یک سامانه کاربری این گواهی را انتخاب و دریافت نماییند.


گواهینامه بین المللی آکادمی Equal assurance استرالیا

اکوال اشورنس ( Equal Assurance ) استرالیا، ارائه دهنده خدمات ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی از سال ۱۹۷۴ میلادی تحت اعتبار نهاد اعتباردهی استرالیا و نیوزلند ( JAS-ANZ )  عضو انجمن بین المللی نهادهای اعتباردهنده ( IAF ) اقدام به صدور گواهینامه های اشخاص حقیقی و حقوقی می نماید.

اعتبار Equal Assurance

با توجه به اینکه اعتبار گواهینامه های صادره از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد، ذیلاً مطالبی را در خصوص نحوه اعتبارسنجی گواهینامه های صادره بیان میدارد:

International Organization for Standardization یا ISOسازمان بین المللی تدوین استاندارد مرجع تدوین استانداردهای بین المللی میباشد. برای انتخاب یک نهاد گواهی دهنده Certification Body، ISO راهنمایی میکند که سازمان باید اعتبار نهاد گواهی دهنده را در International Accreditation Forum یا IAFمجمع اعتباردهی بین المللی جستجو نماید. برای اطلاعات بیشتر رجوع شود به بخش Choosing a certification body در آدرس زیر:

http://www.iso.org/iso/home/standards/certification.htm

اعضای IAF بر اساس نام کشورهای اعتباردهنده در وبسایت IAF فهرست شده اند. برای مثال با کلیک روی Australia & New Zealand، مشخصات نهادهای اعتباردهی استرالیا و نیوزلند (JAS-ANZ) و لینک وبسایت آنها نمایان میگردد، برای اطلاعات بیشتر رجوع شود به آدرس زیر:

http://www.iaf.nu//articles/IAF_MEMBERS_SIGNATORIES/4

با کلیک روی لینک وبسایت هر نهاد اعتبار دهنده، شما به وبسایت مربوطه هدایت خواهید شد و در آنجا فهرست نهادهای گواهی دهنده هر نهاد، قابل ردیابی خواهد بود، برای مثال در بخش JAS-ANZ Register فهرست Accredited Bodies استرالیا نمایان خواهد شد؛ با کلیک در آدرس زیر، شما نام Equal را بعنوان یک نهاد گواهی دهنده معتبر در فهرست JAS-ANZخواهید یافت:

http://www.jas-anz.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=44&Itemid=1

و با کلیک روی کلمه Equal، مشخصات نهاد گواهی دهنده Equal Assurance Pty Ltd از جمله وبسایت آن(www.equalassurance.com) نمایان خواهد شد.

 وب سایت رسمی http://equalassurance.comنظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !