این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
  مقالات

مقالات نمایه شده دوره های گذشته اینجا کلیک کنیدبا توجه به اینکه این همایش چندین سال در حال برگزاری  می باشد اخیراتماس های تلفنی و نامه های از سوی پژوهشگران واساتید به دبیرخانه همایش رسیده است و افرادی سود جو با درست کردن وب سایت ها و وبلاگ هایی مشابه دقیقا با نام این همایش (هایجک) ومشابه آن واستفاده از برخی اساتید به عنوان سخنران و استفاده از آرم های این همایش و موسسات دانشگاها مختلف در پوسترهای، بروشورهای جعلی، وایمیل های تبلیغاتی خود  قصد  فریب و وتخریب داشته و دبیرخانه همایش  با کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به دنبال شناسایی و فیلتر کردن سایت ها جعلی و هایجک و اقدامات حقوقی و قضایی شکایت با آنهاست. کتابچه بروشور دارای شابک وپوستر های گواهی نامه ها وسی دی،  این همایش دارای هولوگرام امنیتی و ضد جعل بوده تمامی گواهی نامه ها داری هولوگرام امنیتی و کداحراز اصالت وپیگری از این وب  سایت اصلی می باشد. دبیرخانه همایش ضمن اعلام برائت از این اقدامات صورت گرفته به اطلاع می رساند فریب این افراد را نخورده همچنین این دبیرخانه هیچ شماره حساب یا کارتی نداشته و پرداخت ها تنها از طریق درگاه امن بانک پاسارگاد انجام میگردد وهمان لحظه تایید ودارای کد پیگیری است وگواهی نامه بین المللی صادره از همایش نیز دارای کدریجستری واستعلام ازوب سایت مخصوص خود می باشد. همچنین خواهشمند است از در اختیار قرار دادن هرگونه اطلاعات مالی کارت های خود پرهیز نمایید و نام ورمز عبورخود را در اختیار افراد سودجو قرارندهید. 

اطلاعیه های این همایش تنها از طریق اینستاگرام و تلگرام  منتشر میگردد، خواهشمند است در صورت دیده شدن سو استفاده های این چنینی با دبیرخانه تماس گرفته و وب سایت جعلی مربوطه را  معرفی نمایید با سپاس از همراهمی شما اساتید وپژوهشگران علمی 

 
 


((فرصت ویژه برای مدیران ، اساتید و دانشجویان دریافت گواهی نامه بین المللی ))

دریافت معتبرترین گواهی بین المللی Equal Assurance از کشوراسترالیا 

مرکز بنیاد همایش به عنوان PARTNER این مجموعه درایران امکان صدور این گواهی نامه بین المللی معتبر را که داری هولوگرام و کد احراز اصلات از وب سایت اصلی  http://equalassurance.comمی باشدفراهم کرده است کلیه شرکت کنندگان ، مدیران و اساتید و دانشجویان علاقه مندان می توانند  از طریق سایت همایش در قسمت سامانه  کاربران وخدمات این گواهی را انتخاب نمایند.

     نمونه گواهی نامه صادره از همایش برای مدیران،اساتید و دانشجویان در ذیل
عنوان همایش و نام ونام خانوادگی فرد به همراه یک کد درج میگردد.


مطلبی کوتاه درباره گواهی بین المللی

گواهینامه بین المللی آکادمی Equal assurance استرالیا

اکوال اشورنس ( Equal Assurance ) استرالیا، ارائه دهنده خدمات ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی از سال ۱۹۷۴ میلادی تحت اعتبار نهاد اعتباردهی استرالیا و نیوزلند ( JAS-ANZ )  عضو انجمن بین المللی نهادهای اعتباردهنده ( IAF ) اقدام به صدور گواهینامه های اشخاص حقیقی و حقوقی می نماید.

اعتبار Equal Assurance

با توجه به اینکه اعتبار گواهینامه های صادره از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد، ذیلاً مطالبی را در خصوص نحوه اعتبارسنجی گواهینامه های صادره بیان میدارد:

International Organization for Standardization یا ISOسازمان بین المللی تدوین استاندارد مرجع تدوین استانداردهای بین المللی میباشد. برای انتخاب یک نهاد گواهی دهنده Certification Body، ISO راهنمایی میکند که سازمان باید اعتبار نهاد گواهی دهنده را در International Accreditation Forum یا IAFمجمع اعتباردهی بین المللی جستجو نماید. برای اطلاعات بیشتر رجوع شود به بخش Choosing a certification body در آدرس زیر:

http://www.iso.org/iso/home/standards/certification.htm

اعضای IAF بر اساس نام کشورهای اعتباردهنده در وبسایت IAF فهرست شده اند. برای مثال با کلیک روی Australia & New Zealand، مشخصات نهادهای اعتباردهی استرالیا و نیوزلند (JAS-ANZ) و لینک وبسایت آنها نمایان میگردد، برای اطلاعات بیشتر رجوع شود به آدرس زیر:

http://www.iaf.nu//articles/IAF_MEMBERS_SIGNATORIES/4

با کلیک روی لینک وبسایت هر نهاد اعتبار دهنده، شما به وبسایت مربوطه هدایت خواهید شد و در آنجا فهرست نهادهای گواهی دهنده هر نهاد، قابل ردیابی خواهد بود، برای مثال در بخش JAS-ANZ Register فهرست Accredited Bodies استرالیا نمایان خواهد شد؛ با کلیک در آدرس زیر، شما نام Equal را بعنوان یک نهاد گواهی دهنده معتبر در فهرست JAS-ANZخواهید یافت:

http://www.jas-anz.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=44&Itemid=1

و با کلیک روی کلمه Equal، مشخصات نهاد گواهی دهنده Equal Assurance Pty Ltd از جمله وبسایت آن(www.equalassurance.com) نمایان خواهد شد.

 وب سایت رسمی http://equalassurance.com 


   
           
کاشت یک نهال از طرف دبیرخانه همایش برای شرکت کنندگان حضوری                هماهنگی جهت اسکان شرکت کنندگان حضوری در مرکزتحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان همدان در دوره هفتم
  اخبار همایش
کاشت یک نهال از طرف دبیرخانه همایش برای شرکت کنندگان حضوری
برای اولین بار در ایران دبیرخانه این همایش برای شرکت کنندگان حضوری همایش یک نهال درخت به نام این عزیزان و با ذکر نام ایشان در مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان میکاردو پلاکاردی برای درخت کاشته شده با ذکر نام طرف فرد نصب و از آن نگهداری و هدیه ای پاک ویادگار از طرف افراد به زمین می ماند.
1395/11/28 ادامه مطلب


هماهنگی جهت اسکان شرکت کنندگان حضوری در مرکزتحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان همدان در دوره هفتم
جهت حضور حداکثری دانشجویان و اساتید دبیرخانه وستاد مرکزی همایش در نظر دارد برنامه ویژه ای برای اقامت و صبحانه وشام در قبل از برگزاری اتخاذ نمایید که با هزینه ای بسیار ناچیز و کم مساله اقامت این عزیزان حل شود و بتوانند در مرکز تحقیقات کشاورزی استان همدان اسکان یابند.
1395/11/28 ادامه مطلب


دکتر قاسم اسدیان رئیس شورای راهبردی همایش از کارگاه های آموزشی دردوره هفتم همایش خبر داد
اعطا 4 گواهی نامه آموزشی رایگان به شرکت کنندگان حضوری عناوین کارگاه های آموزشی ادامه مطلب
1395/11/28 ادامه مطلب


فراخوان مقاله هفتمین دوره همایش
محل برگزاری هفتمین دوره همایش آدرس : همدان کیلومتر 5 جاده تهران - مرکز تحقیقات ، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان - کدپستی 91169-65199
1395/11/28 ادامه مطلب


اطلاعیه بیانیه دبیرخانه دائمی همایش
با توجه به اینکه این همایش علمی چندین سال در حال برگزاری می باشد اخیراتماس های تلفنی و نامه های از سوی پژوهشگران واساتید به دبیرخانه همایش رسیده است و افرادی سود جو با درست کردن وب سایت ها و وبلاگ هایی مشابه دقیقا با نام این ودوره این همایش (هایجک) ومشابه آن واستفاده از برخی اساتید به عنوان سخنران و استفاده از آرم های این همایش و موسسات دانشگاها مختلف در پوسترهای، بروشورهای جعلی، وایمیل های تبلیغاتی خود قصد فریب و وتخریب داشته و دبیرخانه همایش با کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به دنبال شناسایی و فیلتر کردن سایت ها جعلی و هایجک و اقدامات حقوقی و قضایی شکایت با آنهاست. کتابچه بروشور دارای شابک وپوستر های گواهی نامه ها وسی دی، این همایش دارای هولوگرام امنیتی و ضد جعل بوده تمامی گواهی نامه ها داری هولوگرام امنیتی و کداحراز اصالت وپیگری از این وب سایت اصلی می باشد. دبیرخانه همایش ضمن اعلام برائت از این اقدامات صورت گرفته به اطلاع می رساند فریب این افراد را نخورده همچنین این دبیرخانه با ایجاد سامانه آنلاین پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد بوده وهیچ شماره حساب یا کارتی نداشته و پرداخت ها تنها از طریق درگاه امن بانک پاسارگاد انجام میگردد وگواهی نامه بین المللی صادره از همایش نیز دارای کدریجستری واستعلام ازوب سایت مخصوص خود می باشد. همچنین خواهشمند است از در اختیار قرار دادن هرگونه اطلاعات مالی کارت های خود پرهیز نمایید و نام ورمز عبورخود را در اختیار افراد سودجو قرارندهید.
1395/09/30 ادامه مطلب


اعلام حمایت وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم وفناوری معاونت پژوهشی از همایش ونمایه سازی مقالات
باتوجه به نامه شماره 9417805 از سوی سرکار خانم نرجس ورع مدیر گروه پژوهشی ارزیابی و توسعه منابع مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم فناوری به آدرس شیراز خیابان جمهوری اسلامی خیابان جام جم حمایت خود را از همایش اعلام کردند وخواستار مجموعه مقالات این همایش جهت نمایه سازی می باشند.مشاهده نامه ادامه مطلب
1395/05/10 ادامه مطلب


اعطا گواهی نامه بین المللی معتبر OXFORD CERT از کشورانگلستان همراه با کد ریجستری
اعطا گواهی نامه بین المللی معتبر OXFORD CERT از کشورانگلستان همراه با کد ریجستری
1394/12/29 ادامه مطلب


حمایت رسمی پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران
با هماهنگی های صورت گرفته طی نامه ی شماره 3315819از سوی جناب آقای دکتر فریبرز درودی،سرپرست محترم مرکز اطلاعات علمی وزارت علوم تحقیقات وفناوری،ضمن حمایت از کنفرانس، اطلاعات ومقالات کنفرانس پس از برگزاری به صورت رسمی دراین مرکز معتبر علمی کشور به نام نویسندگان ثبت رسمی وملی خواهند شد.
1394/12/28 ادامه مطلب


دعوت از اساتید محترم جهت همکاری با کنگره در کمیته علمی
از علاقمندان جهت همکاری و عضویت در کمیته علمی کنگره تقاضا می شود از طریق منوی "عضویت در کمیته علمی"(واقع در سمت راست وب سایت) در داوری مقالات و بخش های مختلف همکاری نمایند. فقط افرادی که دارای حداقل مدرک دکتری تخصصی ph.d می باشند می توانند در این کمیته عضو شوند. حتما به همراه پرنمودن فرم، رزومه پژوهشی خود را در قالب فرمت zip نیز ارسال نمایید.
1394/12/27 ادامه مطلب


هشدار نسبت به سرقت علمی
دبيرخانه همایش جهت احترام به پژوهشگران کشور و ترویج فرهنگ صداقت و امانت داری در کار علمی، اصالت تمامي مقالات را با دقت مورد بررسي قرار می دهد. بنابراین از آنجا که مسئولیت صحت و اعتبار علمی و ادبی مقاله ارسال شده، بر عهده نویسندگان و فرد فرستنده مقاله می باشد، در صورت اثبات سرقت علمی، مراتب به صورت مکتوب به مراجع ذیصلاح اعلام می شود. و با متخلف برخورد قانونی می گردد.
1394/12/27 ادامه مطلب  .


  
روز شمار همایش

0-1