سومین همایش بین المللی وششمین همایش ملی گیاهان دارویی و کشاورزی پایدار
    IRAN/HAMEDAN

The third international and the Sixth national conference of Medical Herbs and Stable Agriculture


 مدارک گواهی نامه سی دی مجموعه مقالات پژوهشگرانی که تا مورخ 11 آذر ثبت نام کرده اند درحال آماده سازی است وبرای این عزیزان تا هفته آینده از طریق پست به آدرس این عزیزان که درسایت درج کرده اند ارسال می گرددوشماره مرسولات درهمین قسمت قرارمیگرید پژوهشگرانی که هنوز موفق به ارسال مقاله در این همایش بین المللی نشده اند با توجه به درخواست تمدید میتوانند تا مورخ 9 دی ماه نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند. 

 

     
   
           
تمدیدمهلت ارسال مقالات تا روز 9دی ماه 1395 ساعت 24                اعلام حمایت وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم وفناوری معاونت پژوهشی از همایش ونمایه سازی مقالات
  اخبار همایش
تمدیدمهلت ارسال مقالات تا روز 9دی ماه 1395 ساعت 24
تمدیدمهلت ارسال مقالات تا روز 9دی ماه 1395 ساعت 24
1395/09/11 ادامه مطلب


اعلام حمایت وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم وفناوری معاونت پژوهشی از همایش ونمایه سازی مقالات
باتوجه به نامه شماره 9417805 از سوی سرکار خانم نرجس ورع مدیر گروه پژوهشی ارزیابی و توسعه منابع مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم فناوری به آدرس شیراز خیابان جمهوری اسلامی خیابان جام جم حمایت خود را از همایش اعلام کردند.مشاهده نامه ادامه مطلب
1395/05/10 ادامه مطلب


داوری مقالات وصدورگواهی زود هنگام
دبیرخانه همایش آمادگی دارد به پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری همایش هستند،..
1395/05/09 ادامه مطلب


اعلام حمایت استاندار همدان از ساخت مرکز همایش های ملی و بین المللی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم در همدان
نیکبخت پس از دیدار با وزیر علوم از ادامه ساخت مرکز همایش های ملی و بین المللی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم در همدان خبر داد و انتقال آن از همدان به تهران را منتفی دانست.
1395/03/21 ادامه مطلب


اعطا گواهی نامه بین المللی معتبر OXFORD CERT از کشورانگلستان همراه با کد ریجستری
اعطا گواهی نامه بین المللی معتبر OXFORD CERT از کشورانگلستان همراه با کد ریجستری
1394/12/29 ادامه مطلب


حمایت رسمی مرکز اطلاعات علمی وزارت علوم تحقیقات وفناوری از همایش
با هماهنگی های صورت گرفته طی نامه ی شماره 3315819از سوی جناب آقای دکتر فریبرز درودی،سرپرست محترم مرکز اطلاعات علمی وزارت علوم تحقیقات وفناوری،ضمن حمایت از کنفرانس، اطلاعات ومقالات کنفرانس پس از برگزاری به صورت رسمی دراین مرکز معتبر علمی کشور به نام نویسندگان ثبت رسمی وملی خواهند شد.
1394/12/28 ادامه مطلب


دعوت از اساتید محترم جهت همکاری با کنگره در کمیته علمی
از علاقمندان جهت همکاری و عضویت در کمیته علمی کنگره تقاضا می شود از طریق منوی "عضویت در کمیته علمی"(واقع در سمت راست وب سایت) در داوری مقالات و بخش های مختلف همکاری نمایند. فقط افرادی که دارای حداقل مدرک دکتری تخصصی ph.d می باشند می توانند در این کمیته عضو شوند. حتما به همراه پرنمودن فرم، رزومه پژوهشی خود را در قالب فرمت zip نیز ارسال نمایید.
1394/12/27 ادامه مطلب


هشدار نسبت به سرقت علمی
دبيرخانه همایش جهت احترام به پژوهشگران کشور و ترویج فرهنگ صداقت و امانت داری در کار علمی، اصالت تمامي مقالات را با دقت مورد بررسي قرار می دهد. بنابراین از آنجا که مسئولیت صحت و اعتبار علمی و ادبی مقاله ارسال شده، بر عهده نویسندگان و فرد فرستنده مقاله می باشد، در صورت اثبات سرقت علمی، مراتب به صورت مکتوب به مراجع ذیصلاح اعلام می شود. و با متخلف برخورد قانونی می گردد.
1394/12/27 ادامه مطلب


تاریخ های مهم
آخرین مهلت ارسال مقاله: 9دی1395
تاریخ برگزاری: 12 دی ماه 1395
زمان داوری: 3 روز پس ار ارسال مقاله
دبیرخانه کنفرانس

  .

آخرین مهلت ارسال مقاله: 9دی1395
تاریخ برگزاری: 12 دی ماه 1395
زمان داوری: 3 روز پس ار ارسال مقاله
  
روز شمار همایش

020
  IRAN/HAMEDAN